W Labie każdy pies jest mile widziany – wspominamy imprezę plenerową

Drodzy internauci na prośbę wielu z Was, którzy nie mają swoich kont na facebooku, poniżej dzielimy się naszymi wrażeniami oraz podziękowaniami za udział w imprezie.

W niedzielę 26.07.2015 w LABA na Wyspie – pięknym miejscu – odbyła się impreza plenerowa pod hasłem „Laba z Fioletowym Psem”, której mieliśmy przyjemność być współorganizatorami. Jak wypadło? Wspaniale! Obejrzyjcie koniecznie zdjęcia.

Dziękujemy serdecznie Kubie z Kawiarni LABA za sprawnie przeprowadzoną organizację na terenie Wyspy, za udostępnienie nam miejsca, niezbędnego sprzętu oraz wsparcia duchowego, a także Izie Rabendzie ze Szkoły Pupila za przekazaną wiedzę na temat nauki psich zachowań podczas warsztatów „Dobry pies!”. Również serdeczne podziękowania dla Kasi i Karoliny za świetne warsztaty „Jak bawić się z psem”, podczas których można było nauczyć się m.in. zaplatania szarpaków. Podziękowania dla Kuby i Magdy z Hotelu Dla Psów „U Dexterki” za poprowadzenie „Mini Psiego Przedszkola”. Adamowi za zaangażowanie w organizację zabaw dla dzieci i dorosłych. Beacie, Kamili i Magdzie za zadbanie o najmłodszych uczestników imprezy w zabawach, konkursach oraz przepięknych malunkach na ich buziach. Podziękowania także dla Kasi, Celiny, Moniki, Patrycji i Tomka, Michała za dopilnowanie naszych stanowisk. Dziękujemy wszystkim Wam za pełną mobilizację i poświęcony czas na przygotowania imprezy. Także za wykonanie fantastycznych projektów plakatu oraz buttonów – Bartoszowi Parysowi. Należy pamiętać także o pomocy naszych młodszych wolontariuszy przy zbiórce pieniędzy. Dziękujemy: Oliwce, Ewie, Kacprowi, Szymonowi, Mikołajowi, Miłoszowi, Igorowi, Zuzi, Jarkowi i Monice oraz Nadii

Wielkie podziękowania dla:
Przychodnia Weterynaryjna Dziedziak & Iwaszkiewicz
Pani Eli z Salonu YORK
Robertowi z Husse Opole
SnobDog
Księgarnia Taniej Książki Niebieski Kredens Opole
Natalii i jej przyjaciołom z OBILand
Darkowi ze Opolskie Stowarzyszenie Przyjaciół Aktywnych Psów – ” APORT „
Klubu Sportowego RISE Opole
Sklepowi Skaut-oficjalny fanpage Kjosk.pl i „Chart” na opolskich Chabrach

Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie i cenne uwagi, dzięki którym ta impreza została wzbogacona o wiedzę, wspaniałe nagrody oraz fantastyczną zabawę. Jednocześnie chcieliśmy poinformować, iż w tym dniu zebraliśmy pieniądze dla naszych podopiecznych kwocie 1241,82 PLN, za co wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy! Sklep internetowy SnobDog w czasie trwania imprezy do skarbonki przekazał część swojego utargu.
Na koniec chcemy podziękować wszystkim obecnym na imprezie, którzy chętnie uczestniczyli w warsztatach, zabawach, konkursach i mamy nadzieję, że zachęci to wszystkich do udziału i spędzenia z nami wolnego czasu na następnych imprezach. Do zobaczenia!